Peipsiääre Vallavalitsus

Vallavalitsuse aadress: Kolkja, Peipsiääre vald, 60301, Tartu maakond.

Varnja jõhvika – sibula laat

13.septembril väikeses külas Peipsiääre vallas  sibula- ja jõhvikalaat!

Laat algab kell 9 ja kestab ligikaudu kella 16-ni.  Laadal pakutakse jõhvikaid, pohli ning kõike, mis kasvab aiamaal.  Samuti suitsukala ja muud huvitavat kaupa. Oodatud on müüjad, ostjad, huvilised ja külalised.

Külaliste kõhukinnituseks töötab kohalikke maitseid pakkuv kohvik, kus pakutakse uhhaad, samovariteed ja suussulavaid pirukaid. Võimalus külastada muuseumi, kus saab tutvuda vanausuliste eluga.

Müüjate registreerimine telefonil 56695262.

Kell 19.00 toimub tantsupidu.

Laata korraldab Varnja Perekonna Selts.

Toimumise koht: Varnja Perekonna Seltsi vabaõhuplats

Informatsioon laada kohta: Raissa (5275898),  Olga (56695262)

Hajaasustuspiirkondade reoveekäitlussüsteemide seisukorra uuring ja inventariseerimine

Hajaasustuspiirkondade reoveekäitlussüsteemide seisukorra uuring ja inventariseerimine

AS Infragate Eesti jätkab käesoleval  kevadel ja suvel Eesti Vabariigi Keskkonnaministeeriumi tellimusel uuringut, milles hinnatakse hajaasustuspiirkondades paiknevate erinevate objektide – elumajad, koolid, kohaliku omavalitsuse sotsiaalobjektid, turismitalud jne – reoveekäitlussüsteemide seisukorda ja selle kaudu investeeringute vajadust reoveekäitlussüsteemidesse.  Läbiviidava uuringu põhjal koostatakse külastatud objektidest andmebaas ning kogutud andmeid kasutatakse hinnangute tegemiseks kogu Eesti kohta. Uuringu läbiviimiseks kasutatakse internetipõhist küsitlusmeetodit kui ka kohapealset objekti inventariseerimist konsultandi poolt. Kui kohapealset inventariseerimist Teie objektil ei teostata, oleksime tänulikud kui täidaksite küsitlusankeedi internetikeskkonnas aadressilhttp://infragate.ankeet.ee/surveys/begin/2/Hajaasustuse_reoveekaeitlussuesteemide_kuesitluse_ankeet . Ankeedi küsimustele vastamisega on Teil võimalus lisada enda valduses olev objekt koostatavasse andmebaasi.