Vallavalitsus

Üldtelefon: 7302370
Faks: 7302370

Aadress: Tartu mnt. 1, Alatskivi alevik, Peipsiääre vald, 60201, Tartumaa
E-post: alatskivi@sekretar.ee

Registrikood: 77000192
Peipsiääre Vallavalitsuse a/k SEB: EE601010102034611007

Vallavalitsuse vastuvõtuaeg: E-R 8.00-16.00


Vallavalitsuse koosseis:

 


1.novembril 2017 otsusega nr 7 kinnitati Peipsiääre Vallavalitsuse koosseis alljärgnevalt:

1. Aleksandr Širokov – vallavanem e-post: aleksandr@kallaste.ee ; tel. 5040738
2. Peeter Kiuru – abivallavanem  e-post: peeter@alatskivi.ee ; tel. 53932566
3. Väino Kivirüüt – abivallavanem e-post: vallavanem@varavald.ee ; tel 5041491

liikmed
4. Kalmar Raudsepp– e-post: kalmar@alatskivi.ee ; tel. 5154875
5. Kristina Drozdova– e-post: drozdovakristina01@gmail.com
6. Kalev Parik– e-post: parikkalev@hotmail.com
7. Marjam Paap– e-post: marjam@annelinn.edu.ee

 

PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUSE AMETNIKE JA TÖÖTAJATE KONTAKTID

 

TÄHELEPANU! Kontaktandmed muutuvad lähiajal! Jälgige muutusi.

VALLAKANTSELEI

FINANTSOSAKOND

MAJANDUSOSAKOND

 

HARIDUS- JA KULTUURIOSAKOND

SOTSIAALOSAKOND

  • Rutt Pirk sotsiaalosakonna juhataja rutt@alatskivi.ee
  • Olga Solovjova sotsiaaltööspetsialist, Peipsiääre olgasol@hot.ee
  • Eha Saar (asendatava naasmiseni) sotsiaaltööspetsialist, Pala eha@pala.ee
  • Vaike Torokvei sotsiaaltööspetsialist, Vara 731 5840 vaike@varavald.ee
  • Ingrid Katsan sotsiaaltööspetsialist, Koosa 745 3271 ingrid@varavald.ee
  • Galina Sokolova sotsiaalhooldaja, Kallaste 745 2232 galina@kallaste.ee
  • Elvi Randlahe sotsiaalhooldaja, Pala
  • Ene Toom sotsiaalhooldaja, Pala
  • Maimo Sikk sotsiaalhooldaja, Vara (Välgi)
  • Elle Koort sotsiaalhooldaja, Vara
  • Silvi Vaiknemets sotsiaalhooldaja, Alatskivi silvi@alatskivi.ee
  • Kristina Vulf sotsiaalhooldaja, Alatskivi kristina@alatskivi.ee

VÄÄRTEOMENETLUS

  • Sergei Täpsi väärteomenetleja


Lisa kommentaar